ارائه خدمات ارزهای دیجیتال در 34 شعبه بانک یونایتد (United) هند

ارائه خدمات ارزهای دیجیتال در ۳۴ شعبه بانک یونایتد (United) هند

بانک United Multistate Credit Co. Operative Society هند قصد دارد با ورود به حوزه ارزهای دیجیتال و محصولات ارز دیجیتال خدمات بانکداری خود را گسترش دهد. بانک United با همکاری Cashaa، ارائه دهنده خدمات ارزهای دیجیتال، پروژه مشترک جدیدی به نام UNICAS بنا نهاده که هدف آن ارائه خدمات ذخیره ارز دیجیتال بصورت آنلاین و بدون نوبت در سراسر ۳۴ شعبه فیزیکی آن در شمال هند می باشد.

این اقدام United و Cashaa در حالی صورت گرفته که قوانین ارزهای دیجیتال هند در هاله‌ای از ابهام قرار دارند. با آنکه دادگاه عالی هند در ماه مارس ممنوعیت ارزهای دیجیتال را که توسط بانک مرکزی این کشور اعمل شده بود را ملغی کرد، اغلب بانک­‌ها همچنان نسبت به ارائه خدمات به شرکت‌های ارزهای دیجیتال و افرادی که با ارزهای دیجیتال معامله می کنند بدبین هستند.

UNICAS افرادی را که در United حساب دارند را قادر می‌سازد کیف پول رمزارز خود را مستقیما با حساب خود ادغام کنند. همچنین مشتریان می‌توانند مستقیما بیت کوین (BTC)، اتر (ETH)، ریپل (XRP) و Cashaa) CAS) خریداری کرده و هزینه آن را نقد یا مستقیم از حساب خود پرداخت کنند. United همچنین پس از راه اندازی UNICAS به مشتریان خود اجازه خواهد داد بر پایه ارزهای دیجیتال وام بگیرند.

از زمان شروع قرنطینه در ماه مارس، ارزهای دیجیتال شاهد استقبال و پذیرش چشمگیری در هند بوده و بسیاری از صرافی‌های هند از افزایش ۲۰۰ تا ۴۰۰ درصدی حجم معاملات خود خبر داده‌اند.

کومار گائوراو، مدیر ارشد اجرایی Cashaa، گفته است افزایش علاقمندی به ارزهای دیجیتال دلیل اصلی آن ها برای ادغام این نوع ارزها در سیستم بانکداری قدیمی بوده است. وی اظهار داشت UNICAS به انتشار اطلاعات مطمئن در مورد ارزهای دیجیتال برای مردم هند و پذیرش آن در این کشور کمک می کند. او همچنین گفت که افزودن خدمات ارزهای دیجیتال به یک بانک سنتی در هند کمک می‌کند تا سیستم پرداخت دیجیتالی را اتخاذ کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *