قیمت بیت کوین در آینده بسیار زیاد خواهد شد.

براساس تحقیقات Statista: بیت کوین هنوز در مرحله شکوفایی است

طبق داده‌های جدید Statista تنها ۷ درصد از آمریکایی‌ها قبلا از بیت کوین استفاده کرده‌اند. این یعنی سرمایه گذاران فعلی بیت کوین هنوز در مراحل اول رشد و بلوغ خود قرار دارند. همین موضوع می‌تواند نشان دهنده‌ی این باشد که قیمت بیت کوین در آینده بیشتر از تصور خواهد بود!

دن تاپیرو، موسس ۱۰T Holdings، گفته است بیت کوین همچنان در مرحله‌ی “شکوفایی” یک دسته دارایی جدید قرار دارد. بیت کوین در بلندمدت پتانسیل رشد بالایی برای تبدیل شدن به یک ذخیره ارزشمند نظیر طلا را دارد. سرمایه گذران پیش بینی می کنند اگر چنین باشد ارزش بیت کوین طی دو دهه آینده بصورت نمایی افزایش خواهد یافت.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اینکه سرمایه‌گذاری بر روی طلا بهتر است و یا بیت کوین می‌توانید این مقاله را مطالعه کنید.

افزایش جریان پذیرش بیت کوین مستلزم چه چیزهایی است؟

در حال حاضر اکثریت تقاضا برای بیت کوین از سوی سرمایه‌گذارانی است که بیت کوین را نسخه دوم طلا می پندارند. سرمایه گذاران معتقدند BTC  سرانجام خود را به عنوان یک پناهگاه امن ثابت می‌کند.  در نتیجه بسیاری از سرمایه گذاران در ماه‌های اخیر بشدت در حال انباشت بیت کوین بوده‌اند. به عنوان مثال کمپانی‌های مایکرواستراتژی (MicroStrategy) و استون ریج (Stone Ridge) به ترتیب ۴۲۵ میلیون دلار و ۱۱۰ میلیون دلار ارزش بیت کوین را خریداری کرده‌اند.

اما اگر تقاضاهای خرد برای بیت کوین در مناطق مهم افزایش یابد سبب رشد نمایی بیت کوین خواهد شد.

داده‌های Statistica نشان می‌دهد تنها ۶ کشور هستند که بیش از ۱۰ درصد جمعیتشان از کاربران بیت کوین هستند. 

در سال‌های گذشته زیرساخت معامله بیت کوین و فیات به طور چشمگیری در سراسر ایالات متحده، اروپا و آسیا بهبود یافته است. با این حال همچنان کشورهایی وجود دارند که که امروز نیز با کمبود این زیرساخت‌ها مواجه‌اند.

برای مثال کمبود شدید یک صرافی رمزارز بومی قانونی که کاربران بتوانند به آن اعتماد کنند در کانادا کاملا ملموس است (به استثناء صرافی Coinbase). وقتی زیرساخت معامله و فیات آن  به طور کامل برقرار شود، راه برای ورود سرمایه گذاران شخصی به بازار بسیار هموارتر خواهد شد. 

پذیرش بیت کوین تا کجا پیش می رود؟

پیش بینی‌های بلندمدت در مورد قیمت بیت کوین  در  آینده بسیار متفاوتند و از ۲۰ هزار تا ۱ میلیون دلار را در برمی گیرند. شبکه تحلیلی خبری کوین تلگراف ۱۶ اکتبر در گزراشی گفته بود که رائول پال، موسس گروه Real Vision، معتقد است قیمت بیت کوین به سوی ۱ میلیون دلار می رود.

زمانی که قیمت بیت کوین در آینده به ۱ میلیون دلار برسد، ارزش بازار بیت کوین چیزی در حدود ۲۱ تریلیون دلار خواهد بود؛ چیزی بیشتر از دو برابر ارزش بازار فعلی طلا که روی ۹ تریلیون دلار قرار دارد.

اگر شما هم به دنبال سرمایه گذاری بیت کوین هستید به شما پیشنهاد می‌کنیم با تیم مشاوره سرمایه گذاری بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال «بینوست» تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *