کارت پرداختی ویزا (Visa) به معامله رمزارز بپردازند.

خدمات ارز دیجیتال در بزرگترین بانک بلاروس

Belarusbank، بزرگ ترین موسسه مالی در بلاروس، در حال راه اندازی یک سرویس خدمات ارز دیجیتال است.

طبق گزارش ۱۲ نوامبر خبرگزاری پرایم پرس (Prime Press)، عملیاتی شدن سرویس جدید Belarusbank کاربران را قادر می سازد با استفاده از کارت پرداختی ویزا (Visa) به معامله رمزارز بپردازند. طبق گزارش، این سرویس معامله بر پایه ارزهایی نظیر روبل بلاروس، دلار آمریکا و یورو را امکان پذیر می سازد.

کارشناسان این بانک گفته اند راه اندازی سرویس کریپتو جدید در راستای برنامه دیجیتالی شدن آن – که چندسال پیش اعلام شد – می باشد.

سرویس جدید ظاهرا برای شهروندان بلاروس و روسیه در دسترس خواهد بود. این بانک همچنین قصد دارد در آینده نزدیک فهرست کشورهایی که از سرویس آن پشتیبانی خواهند کرد را گسترده تر کند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد دلار دیجیتال می‌توانید این مقاله را مطالعه کنید.

طبق گزارش منتشر شده، این قابلیت جدید در نتیجه همکاری Belarusbank با اپراتور بومی پرداخت ارز دیجیتال Whitebird فراهم شده است؛ دو کمپانی پیش از ارائه این سرویس در سال ۲۰۱۸ برای تحقیق مشترک در زمینه صنعت کریپتو با یکدیگر وارد همکاری شده بودند.

Belarusbank ظاهرا یکی از اولین بانک های بلاروس است که به ارائه خدمات ارز دیجیتال خود پرداخته است. این بانک اولین بار اوایل سال ۲۰۱۹ از برنامه های خود برای راه اندازی یک صرافی ارز دیجیتال خبر داده بود.

توسعه تجارت ارز دیجیتال در بلاروس در سایه قوانین کریپتو دوستانه محلی میسر شده است. شبکه تحلیلی و خبری کوین تلگراف پیش تر گزارش داده بود رییس جمهور بلاروس اواخر سال ۲۰۱۷ پیش نویس قانونی شدن استفاده از ارز دیجیتال را امضا کرده است.

در آینده جهان به سمت سرمایه‌گذاری ارز دیجیتال پیش خواهد رفت، اگر شما هم تصمیم گرفتید که سرمایه گذاری ارز دیجیتال داشته باشید قبل از انجام هر کاری با تیم مشاوره‌ی سرمایه گذاری ارز دیجیتال و بیت کوین «بینوست» تماس بگیرید. این تیم با سابقه‌ی بسیار خوبی که در این حوزه دارد می‎تواند به شما کمک کند تا بهترین سرمایه گذاری ارز دیجیتال را داشته باشید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *