رفع مشکلات مربوط به نقل و انتقالات دلاری

رفع مشکلات مربوط به نقل و انتقالات دلاری

آن‌طور که با شرایط کنونی دلار دست و پنجه نرم می کنیم، پیش بینی می کنیم که پرداخت های مرزی تا سال ۲۰۲۲ به ۳۹ تریلیون خواهد رسید و ۵۷۲ میلیون دلار هم ارزش حواله هایی خواهد بود که از طریق کارگران مهاجر برای خانواده‌ها ارسال می‌شود.

پردازش های مربوط به دلار بسیار سخت و دشوار شده  و به دلیل کارمزدهای سنگین برای انجام تراکنش‍ها و همچنین کم بودن سرعت این تراکنش‌ها عده بسیار زیادی هستند که از تبادل از طریق سنتی ناراضی هستند . بسیاری از مشکلاتی که امروزه در زمینه حواله ها وجود دارد توسط فناوری های جدید ایجاد شده  کاهش یافته است. با این حال می توان گفت که موسسات مالی و مکان‌هایی که پرداخت در آن ها انجام می گیرد، این کار را با استفاده از توافق هایی انجام می دهند که توسط دو طرف قبول شده است.

حتی پرداخت های مرزی و همچنین همکاری های دو طرفه نیز ممکن است که به صورت شبکه های پرداختی چند بخشی فعالیت داشته باشد.

بانک ها هم به همین ترتیب کار خود را در زمینه دلار انجام خواهند داد. همچنین سیستم عامل های اختصاصی چندوجهی نیز به عنوان سرویس های مطمئن در این زمینه شناخته شده اند تا بار بانک ها و همچنین شرکت های دیگری که پرداخت های مرزی انجام می دهند را کم کنند و در نتیجه تسویه حساب های سریع تر و هزینه های پایین تری را برای مشتریان به ارمغان می‌آورند.

در پیگیری های دقیق تری پرداخت های دلاری که در ماه ژوئن انجام گرفته است، می توان گفت که جدیدترین پرداخت ها به صورت هوشمندانه بررسی می‌شوند. از جمله سیستم عامل های جدید می توان به ارائه دهندگان  اشاره کرد. مشکلات مرتبط با بانکداری و همچنین تاثیر ویروس کرونا از جمله بخش هایی است که در صنعت پرداخت های مرزی دلار تاثیر گذاشته است.

تراکنش های دلاری بسیار هزینه بر است.

تحولات ایجاد شده در جهان برای پرداخت های دقیق دلار

پیش بینی ما این است که ویروس کرونا تاثیر قابل توجهی در پرداخت حواله های مختلف صنعتی مانند دلار خواهد داشت. با این حساب این‌طور گفته می شود که این پرداخت ها تا سال ۲۰۲۰ تا میزان ۲۰ درصد کاهش خواهد یافت. این بزرگترین کاهش یک ساله در حواله ها درچند سال گذشته است. ا

گفته می شود که اگر امسال به همین منوال اقتصاد در جهان به پایان برسد، همانند سال ۲۰۰۹ شاهد رکورد ۵ درصدی خواهیم بود.که این موضوع باعث  کاهش ۵ درصدی حواله ها نیز خواهد شد این. افت به دلیل ترکیبی از عوامل مختلف است که از جمله مهم ترین آن ها کاهش دستمزد به دلار است که باعث افزایش نرخ بیکاری در مهاجران نیز شده است.

این پیش بینی شوم دولت های سوئیس و همچنین ایالات متحده را نیز درگیر خواهد کرد.  این مهاجران در سراسر جهان در بیانه‌ای که به صورت مشترک دادند  خواستار ساده سازی روند های مختلف هستند اما دولت های جهانی خواستار ادامه این روند ها هستند.

این ارائه دهندگان در واقع حواله های مختلف را در کشورهای مختلف مورد استفاده  قرار می دهند. شما می توانید با سایر کشور ها مانند اکوادور، مصر، السالوادور، جامائیکا، مکزیک، نیجریه و پاکستان مبادله داشته باشید.

تلاش هایی که برای ساده سازی فرایندها در این زمینه انجام خواهد شد توسط بانک ها، ارائه دهندگان پرداخت های دلار و شرکت های فناوری های مختلف انجام می شود.

یکی از این تلاش ها در واقع استقرار یک محل کاری در سنگاپور است که برای تسریع در پرداخت های مرزی به چین با کمک شرکت های فناوری مختلف ایجاد خواهد شد. این همکاری به مشتریان مختلف این امکان را خواهد داد تا از طریق برنامه های مختلف مانند Nium این کار را انجام دهند و ارزهای مختلف مانند دلار را در زمان های مختلف پرداخت کنند. این سیستم جدید از طریق ۱۴ بانک چینی شروع به کار کرده است. شما باید برای اطلاعات بیشتر در این زمینه با پرداخت های هوشمند آشنا باشید. این پرداخت ها حتی قابل ردیابی هم هستند. بانک هایی که در این زمینه در مورد ساده سازی و تسریع در ارسال حواله ها فعالیت می کنند نیز این کارها را انجام خواهند داد.

امارات متحده عربی از جمله کشورهایی است که به خوبی از ناامیدی هایی که در زمینه حواله ها مانند دلار وجود دارد،  مطلع است. چرا که ۹۰ درصد از جمعیتی که در این کشور کار می‌کنند متشکل از کارگرانی است که برای خانواده های خود پول ارسال می کنند. ظهور سوئیچ های محلی و همچنین ارسال پول در این زمینه به عنوان یک کار پیشگامانه در این زمینه شناخته شده است اما ممکن است که سرعت بخشیدن به آن ها در گذشته یک فرایند پردردسر باشد.

ارزهای دیجیتال به کمک تراکنش های دلاری آمده است.

بسیاری از سرخوردگی هایی که ناشی از حواله های مرزی مانند دلار است، به دلایل مختلف رخ می دهند که از جمله آن ها می توان به مدت زمان انجام یک تراکنش اشاره کرد که بسیار طولانی و زمان بر است.

همچنین بانک‌هایی که در آن ها پرداخت قبل از رسیدن به مقصد نهایی مورد بررسی در شبکه های مختلف قرار می گیرد نیز ممکن است باعث بروز مشکل شوند.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *